Последние статьи

Где купить билет в безветренные бухты Ша…

Где купить билет в безветренные бухты Шарм Эль Шейха?

27 Ноя 2023 Просмотров:79

Безветренные бухты Шарм Эль Шейха — это самый лучший вариант для отдыха с родными и...

А знаете ли вы что?

Река Коси (в Индии) каждый год прокладывает себе новое русло, опустошая в своем движении большие территории. Посевы, деревни, скот – все сметает она на своем пути. Река знаменита и своей «грузоподъемностью»: общий объем ежегодных наносов составляет огромную цифру – 116 миллионов кубических метров. Галькой, песком, глиной, которые река ежегодно приносит в долину с гор Гималаев, можно наполнить 8 миллионов товарных вагонов!

ВходПереваги фірми «Relax Tub» з продажу саун в Україні

20.11.2023 20:51

компанія RelaxTubІнформація про компанію

«Relax Tub» тішить своїх покупців якісною продукцією вже понад 5 років. Секрет успіху організації у тому, більшість коштів вкладається у розвиток сфери виготовлення, і навіть у впровадження нових технологій. Співробітники компанії мають намір розвиватися далі: вони ретельно аналізують досвід зарубіжних фірм-виробників і відзначають оптимальні технології виробництва.

Підбираючи продукцію з каталогу на офіційному порталі, клієнт може бути цілком упевнений, що йому та його гостям обов'язково сподобається куплена лазня або купель. Relax Tub пропонує придбати карпатський чан, SPA-купель або офуро в Україні за привабливою ціною. В даний час фірма вважається найпопулярнішим виробником дров'яних лазень у країні. Товари від фірми постійно купують як в Україні, так і у сусідніх державах. Це свідчить, що компанія "RelaxTub" має хорошу репутацію. З фірмою співпрацюють як фізичні, і юридичних осіб. Останні цікавляться організацією SPA-відпочинку.

Чим займається компанія

  • Регулярно запускає нові технології виготовлення бань, саун та SPA-систем; а також розробляє сучасні моделі товарів.
  • Вибирає матеріал для сауни. Сировина для виготовлення лазень та чан вибирається ретельно, а це гарантує високу якість продукції.
  • Монтаж конструкцій. За встановлення об'єкта відповідають справжні майстри власної справи – монтаж виконується на найвищому рівні.
  • Обслуговування об'єктів. Співробітники гарантують, що лазня здатна прослужити клієнту досить довго.

Процес виготовлення лазень

Ключовий матеріал для виробництва товарів – щільне скловолокно. На верхній шар укладається гелькоут, основна функція якого – захист лазні від руйнування. З цієї причини українські конструкції не поступаються якістю металевим.

Крім того, верхній шар чаші не має швів. Тому клієнт може не боятися, що на стінах може утворитися бруд. Працівники фірми постійно перевіряють усі вироби щодо цілісності, отже будь-якого роду протечки виключаються.

Для зовнішньої обробки сауни використовуються різні види дерева. Верхній шар оброблений спеціальним засобом, що відштовхує зайву рідину. Клієнт може підібрати такі породи дерева: вагонка, термососна та термоясен.

Печі від фірми "Relax Tub" виготовляються зі сплаву (AISI 304). Навколо плити лишається 50 міліметрів, куди наливається вода. Таким чином, протягом двох годин простір прогрівається повністю. Вироби перевіряються щодо якості під час виготовлення і мають великий гарантійний термін.

Переваги співпраці з фірмою «Relax Tub»

  • Компанія є виробником, тому клієнту не потрібно платити іншим організаціям.
  • Величезний асортимент товарів.
  • Висока якість продукції.
  • Є послуги доставки, установки та сервісного обслуговування.

Працівники компанії мають унікальний підхід до кожного покупця і докладають усіх зусиль, щоб задовольнити потреби клієнта.

 

Путешествуем по миру

Что брать с собой в Египет?

Что брать с собой в Египет?

Собрались на отдых в Египет, но не знаете, какую одежду брать с собой? Тогда это...

Чем интересен и полезен отдых в Крыму

Чем интересен и полезен отдых в Крыму

С каждым годом на крымский полуостров приезжает все больше туристов с целью хорошо отдохнуть и...

Курорт Бирштонас в Литве

Курорт Бирштонас в Литве

Это бальнеологический и климатический курорт с питьевой водой и грязевыми ваннами в Литве, который находится...

Главная Страница Контактная Информация Поиск по сайту Контактная Информация Поиск по сайту