Последние статьи

Отдых на испанских курортах: где море вс…

Отдых на испанских курортах: где море встречает безмятежность

21 Апр 2024 Просмотров:127

Вы мечтаете о безмятежном отдыхе, где морские волны успокаивают душу, а солнце балует вашу кожу?...

А знаете ли вы что?

Полеты во сне – свидетельство эволюционного пути человека. Ученые, которые изучают наследственные признаки поведения, этологи, называют это последствием брахиации.

ВходОсобливості туризму в Кам'янці-Подільському

Категория: Восточная Европа
05.09.2023 23:25

Камянці-ПодільськОдне з найдавніших українських міст – Кам'янець-Подільський. Він розташований на річках Смотрич, ніби на невеликому півострові, але при цьому розташований всього за сто кілометрів від Хмельницького.

У місті можна помилуватися не тільки зразками середньовічної архітектури, що збереглися, а й чудовою природою, яка змушує серце завмирати від захоплення. Крім того, тут дуже часто проводяться різноманітні заходи, від історичних фестивалів до ярмарків, тож нудно тим, хто обирає туризм Кам’янець-Подільський, точно нікому не буде.

Що обов'язково слід відвідати у Кам'янці-Подільську

Камянці-Подільськ-1

Це прекрасне місто не просто цікаве – подивитися всі тутешні визначні пам'ятки за один день дійсно неможливо. Але є кілька місць, які є буквально обов'язковими до відвідування:

  • Старий замок – середньовічна архітектура збереглася в цьому місці у всій її привабливості, тут часто проводяться реконструкторські фестивалі та знімаються фільми про часи Київської Русі;
  • Старе місто - до цієї архітектурної спадщини ставляться дуже дбайливо, тому в цій частині Кам'янця-Подільського є лише ті будинки, які були зведені до 20 століття. Це найкрасивіша та найатмосферніша частина міста;
  • Костел Петра та Павла - єдина у світі церква з мусульманським мінаретом;
  • Стародавній домініканський костел Святого Миколая гарний не тільки сам по собі - з його околиць відкривається чудовий краєвид на весь Кам'янець-Подільський;
  • Турецький бастіон - це настільки цікаве та атмосферне місце, що піти без фотографії абсолютно точно буде неможливо.

Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших міст України - воно було засноване у 9 столітті. І при цьому він зберіг сліди всіх епох, якими пройшов, він Галицько-Волинського князівства до часів Російської імперії та СРСР.

Туристичний сезон тут починається ранньою весною і триває до пізньої осені, хоча й узимку місто виглядає дуже атмосферно, до того ж завдяки клімату тут дуже затишно. Також готелі у Кам’янець-Подільському працюють цілий рік.

Любителям фестивалів місто найбільше сподобається у травні – це час, коли тут проводиться просто неймовірна кількість найцікавіших заходів. Природно, у цьому багатому історією місті можна скуштувати й найсмачніші страви української кухні, тут дуже багато атмосферних кафе та ресторанчиків.

Камянці-Подільськ-1

Історичне серце України - Кам'янець-Подільський

І воно б'ється дуже потужно – тут можна відвідувати численні міські екскурсії, які у сезон проводяться щодня, брати участь у майстер-класах від народних умільців, щоб навчитися чогось цікавого, а під час проведення фестивалю “Форпост” навіть подивитися на кінну варту.

Обов'язково потрібно взяти з собою фотоапарат, адже в Кам'янці-Подільському справді багато місць, гідних зйомки. Місто ніби наповнене історією, українськими культурними цінностями та самим духом свободи. Навіть просто уїк-енд проведений у цьому чудовому місці з романтичною назвою, вже дарує чудовий настрій та заряд енергії на довгий час.

 

Путешествуем по миру

Американское Самоа

Американское Самоа

Американское Самоа – заморское владение (не присоединенная территория) США, известное так же,  как Восточное Самоа,...

История и современность сомалийской территории

История и современность сомалийской территории

Первые свидетельства человеческой культуры на территории Сомали относят еще к временам неолита. Древнейшие наскальные рисунки...

Путешествие в Австралию: особенности

Путешествие в Австралию: особенности

Основная масса достопримечательностей Австралии находится в одном из крупнейших городов Сиднее. Их осмотр подарит массу...

Опечатка?

Выделите текст и нажмите Shift+Enter.
И мы в ближайшее время ее исправим!

Главная Страница Контактная Информация Поиск по сайту Контактная Информация Поиск по сайту