Последние статьи

Туры выходного дня по Башкирии: незабыва…

Туры выходного дня по Башкирии: незабываемые приключения и открытия

10 Июл 2024 Просмотров:253

Башкирия, расположенная на границе Европы и Азии, предлагает уникальные возможности для туризма. Это место, где...

А знаете ли вы что?

Маршрут знаменитого «Восточного экспресса», открылся в 1883 году и соединил Париж и Стамбул. Однако полностью совершить путешествие на одном поезде стало возможным только с 1889 года (какое-то время конечным пунктом маршрута являлся город Варна, откуда пассажиров доставляли до Стамбула на пароме).

ВходЦілющий зелений туризм в Україні: відвідайте заміський комплекс Sakramento family club

Категория: Восточная Европа
18.01.2024 17:49

Зелений туризм в Україні

У сучасному світі, наповненому стресами і швидким ритмом життя, все більше людей шукає відпочинок, що дарує не лише зручності, але й цілющу силу природи.

Серед перлин українського зеленого туризму виділяється Sakramento family club, розташований в прекрасному лісі на межі Сумської та Чернігівської області.

Цілюща сила лісу в Мезинському національному природному парку:

Sakramento family club впивається духом природи, що є частиною Мезинського Національного природного парку. Ліси, населені різними видами дерев та тварин, мають цілющий вплив на відвідувачів, надаючи спокій та енергію.

Широка, чиста ріка Десна та піщаний пляж:

Розташований на березі річки Десна, Sakramento пропонує відвідувачам не лише зелений лісовий оазис, але й цілющі властивості річки. Піщаний пляж, розтягнутий уздовж берега, дозволяє гостям не тільки насолоджуватися зручністю сонячних днів, а й відчувати природну цілющу силу ріки. Для бажаючих порибалити зі своїм спорядженням тут можна отримати гарний улов. В річці водяться практично всі види прісноводних риб, що є в Україні. Посмажити свій улов можна прямо на місці на мангалі біля свого орендованого будиночку. Мангал можна брати свій або взяти в оренду у персоналу заміського комплексу.

Різноманіття варіантів відпочинку та розваг:

Sakramento запрошує гостей на приголомшливий відпочинок на природі. Великий дитячий парк розваг, мотузковий парк для активного відпочинку, водні атракціони та пляжний волейбол – це лише кілька з варіантів, які роблять відпочинок неповторним.

Українська та європейська кухня в ресторані Waldemär:

Гастрономічні враження важко перебільшити, відвідавши ресторан "Waldemär". Тут ви зможете насолодитися якісною українською та європейською кухнею, використовуючи місцеві продукти.

Проживання для кожного смаку:

Оренда котеджів в Sakramento пропонує різноманітні варіанти проживання: від двомісних до сімейних номерів, від економ-варіантів до номерів з видом на ріку. Тут кожен знайде оптимальний варіант для комфортного відпочинку. Орендувати будинок можна на сайті заміського комплексу.

Легкий доступ та розташування:

Знаходження Sakramento family club у Сумській області, Шосткинському районі, селі Пирогівка, робить його легко доступним для гостей. Вдале розташування дозволяє насолоджуватися природою, не віддаляючись від цивілізації.

Приєднуйтеся до цілющого зеленого туризму:

Закликаємо усіх прихильників цілющого відпочинку на природі відвідати заміський комплекс Sakramento family club та відчути всю силу зеленого туризму в Україні. Відпочивайте, відновлюйте сили та занурюйтеся у світ неповторної природної краси.

 

Путешествуем по миру

Мечта в аренду: коттедж с бассейном

Мечта в аренду: коттедж с бассейном

Хочу поделиться собственным опытом

В Чехию с надежным туроператором

В Чехию с надежным туроператором

Чехия остается страной, которая по-прежнему привлекает туристов из разных стран мира. Расположенная в центральной части...

Комфортабельное путешествие с ветерком по удивител…

Комфортабельное путешествие с ветерком по удивительно привлекательной Испании

Собираясь в очередное путешествие, каждый турист намерен узнать о стране, в которую предстоит поезда, как...

Опечатка?

Выделите текст и нажмите Shift+Enter.
И мы в ближайшее время ее исправим!

Главная Страница Контактная Информация Поиск по сайту Контактная Информация Поиск по сайту