Последние статьи

Где купить билет в безветренные бухты Ша…

Где купить билет в безветренные бухты Шарм Эль Шейха?

27 Ноя 2023 Просмотров:76

Безветренные бухты Шарм Эль Шейха — это самый лучший вариант для отдыха с родными и...

А знаете ли вы что?

Услугами нянек пользуются не только люди, но и, например, совы! В качестве этих самых нянек североамериканские совки используют… узкоротых змей. Это очень маленькие змейки, которые обитают под землей, но совы выуживают их из-под земли и заботливо перекладывают в свои гнезда. Там совы подкармливают змей личинками жуков и других насекомых, которыми те питаются, а змеи видимо в благодарность охраняют гнезда и птенцов от всех охотников ими поживиться. Ведь несмотря на то, что узкоротая змея очень маленькая, она все-таки змея!

ВходДощовик: що робити, коли мокро

05.11.2023 00:12

ДощовикКоли дощ застає несподівано – це завжди неприємно, але погода в Україні, особливо у південних областях, любить бути непередбачуваною. Але далеко не всім зручно постійно носити з собою парасольку. У непередбаченій ситуації допоможе дощовик - у складеному стані він дуже компактний і не займає багато місця в сумочці.

Особливості вибору дощовиків

Ця зручна річ обов'язково має бути. Але сьогодні на ринку пропонуються різні види дощовиків, тому слід знати, як зробити вибір. Такі вироби https://suveniry.net/ua/g15604773-plaschi-dozhdeviki бувають:

  • одноразові - переважно це досить тонкі вироби, товщиною приблизно зі стандартний пакет. Вони можуть виглядати як плащ з капюшоном або як пончо, що надягається через голову. Вони відрізняються тим, що виготовляються в універсальному розмірі, при цьому активні рухи в такому дощовику краще не робити, оскільки він просто порветься;
  • багаторазові можуть бути виготовлені з міцного поліетилену або інших синтетичних матеріалів. Існують також тканинні плащі з водовідштовхувальним просоченням, їх можна носити не тільки в місті, а й надягати на риболовлю або на полювання.

Вибираючи між тканинними та поліетиленовими виробами. Треба визначитися з бюджетом – другий варіант дешевше. Поліетиленові плащі в той же час мають значний недолік - вони зовсім не пропускають повітря.

Як вибрати дощовик: основні критерії

Якщо говорити про те. на що спиратися при виборі такого виробу, рекомендується враховувати кілька моментів:

  • Довжина - бажано вибирати такий дощовик, який доходить хоча б до середини стегна, ідеальним варіантом стане виріб, що доходить до середини щиколотки. Варіант “ветровка” мало захистить від дощу, якщо він поєднується із вітром;
  • поділ - найкраще вибирати прямий, оскільки він не заважатиме рухам і водночас забезпечить гарний захист. А ось розширені вироби краще не купувати – під них задує вітер, який несе краплі дощу;
  • шви - потрібно обов'язково перевірити кожен на предмет надійності проклеювання, оскільки це найвразливіша частина плаща, в яку може затікати вода;
  • наявність світловідбиваючих смужок - це обов'язково, але бажано, оскільки під час дощу істотно погіршується видимість.

Придбання дощовика – де краще купувати

Із покупкою одноразових виробів проблем зазвичай не виникає – їх можна знайти навіть на касі в магазині. Але якщо потрібно багаторазовий виріб і хочеться, щоб він прослужив дійсно довго, то найкраще купувати його в інтернет-магазині.

У спеціалізованому магазині можна знайти вироби різної довжини та щільності, які чудово захистять від дощу. Завдяки докладним описам вибір зробити неважко, і якщо цікавить як практична частина, а й естетична.

Дощовик - це практичне вирішення проблем із поганою погодою, яка точно не зможе застати зненацька. З ним людина буде у всеозброєнні, незалежно від прогнозу. практичні батьки обов'язково набувають такого аксесуара дитині - на відміну від парасольки, вона легко захистить навіть трирічного малюка. До того ж дитячі дощовики завжди яскраві. так що дитина не загубиться на прогулянці.

 

Путешествуем по миру

Путешественникам: каучсёрфинг – что это?

Путешественникам: каучсёрфинг – что это?

Каучсёрфинг – это абсолютно новое направление в туризме, которое представляет собой самостоятельно организованные путешествия, основанные...

Путешествие на сказочный остров Тенерифе

Путешествие на сказочный остров Тенерифе

Большинство путешественников, которые посещать занимательные и интересные места стараются воспользоваться путеводителями по туристическому месту.

Как сделать авиаперелет с малышом комфортным?

Как сделать авиаперелет с малышом комфортным?

Некоторые молодые родители мечтают отдохнуть заграницей с малышом. Однако зачастую вопрос о том, как же...

Главная Страница Контактная Информация Поиск по сайту Контактная Информация Поиск по сайту